شركت سیستم آوران آسایش تنها شعبه انحصاری شركت سیستما ایتالیا در ایران است كه در زمینه تولید مدل های متنوعی از انواع محصولات گرمایشی تابشی با سوخت گاز طبیعی و گازوئیل فعالیت میكند.

شركت سیستما ایتالیا با بیش از 20 سال سابقه درخشان در زمینه محصولات پر بازده در 25 كشور جهان و ایجاد شعبه در بسیاری از كشورهای اروپایی و آسیایی و هم اكنون در ایران تولیدات و خدمات خود را تحت نام سیستم آوران آسایش ارائه می دهد.

http://systemairan.com

مدل موضعی

سیستم گرمایش تابشی مدل موضعی  Radiant Tube Infra

ظرفیت 28تا 45 کیلو وات

ظرفیت: 24.000  تا 39.000 کیلو کالری در ساعت

 

مناسب برای گرمایش سالنهای صنعتی. كارگاهها. مكانهای ورزشی سرپوشیده انبارها .سالنهای پرورش گل و گیاه .مرغداریها و كلیه محیطهای كاری كه در آن به دلیل رفت و آمد زیاد. دربهای آنها اكثر اوقات باز بوده و همچنین سالنهایی كه در مناطق خاصی نیاز به گرمایش موضعی دارند

.

 

سیستم گرمایش تابشی مدل مركزی

Radiant Strip OHA

ظرفیت : 50 تا 400 کیلو وات
ظرفیت : 34000 تا 344000 کیلو کالری

سیستم گرمایش مدل  OHA برای كارگاهها . سالنهای بلند .ورزشگاهها و كلیه ساختمانهایی كه نیاز به گرمایش یكنواخت دارند مناسب و اقتصادی می باشد.در این سیستم از مشعل فشار منفی با راندمان بالا استفاده شده و از مهمترین نكات OHA سیكل چرخشی محصولات احتراق داخل لوله ها و محفظه احتراق می باشد.به طوریكه 80 درصد گازهای تشكیل شده به صورت دائمی داخل محفظه احتراق برگشت داده شده و دوباره باز سوزی می شود .این مزیت باعث افزایش كارائی و راندمان و همچنین ثبوت دما و یكنواختی آن در لوله ها و در نتیجه كاهش مصرف سوخت گردد.از دیگر موارد OHA میتوان به دمای پایین لوله ها اشاره نمود كه سالنهایی كه مشكل خطر استفاده از وسایل گرمازا را دارند مناسب میباشد.

با سوخت گاز طبیعی  ,گازوئیل , گاز مایع

نوشته شده در تاریخ دوشنبه 10 مرداد 1390    | توسط: عباس خداقلیزاده    | طبقه بندی: شركت های سازنده،     |
نظرات()